Отримайте консультацію

із будь-яких питань від нашої команди

+(380) 68 087 27 27
info@cma-agrogroup.com
також ми є у месенджерах
Viber
Telegram
Messenger
Дякуємо!
Ваше звернення отримано!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Ми завжди на зв’язку!

лишіть свої контакти і наші спеціалісти нададуть
відповідь на всі ваші питання

Дякуємо!
Ваше звернення отримано!
Ой! Під час надсилання форми сталася помилка(

Рибне борошно з лосося низькозольне

Виготовляється зі свіжого екологічно чистого лосося для застосовання при вигодовуванні риб та тварин в аквакультурі, сільському господарстві, розведенні норок та виробництві кормів для домашніх тварин
Зв'язатися із представником компанії
Лососеве борошно виготовляється зі свіжого екологічно чистого лосося норвезького походження. Вся сировина, що використовуються у виробництві лососевого борошна класифікується, як матеріал 3 категорії згідно з регламентом ЄС (ЄС) № 1069/2009

Рибне борошно застосовується для вигодовування риб та тварин в аквакультурі, сільському господарстві, розведенні норок та виробництві кормів для домашніх тварин по всьому світу. Не для жуйних тварин
Збагачення комбікормів і раціонів харчування при відгодівлі сільськогосподарських, домашніх тварин, птиці та риби, а також з метою профілактики їх захворювань
Показники
Типове значення
Білок
> 66%
Жир
< 17%
Зола
< 14%
Вода
< 10%
М'які поліпропіленові контейнери (біг-бег) нетто вагою до 700 кг або 1000 кг або за погодженням із замовником.

На упаковці є логотип та ярлик, вставлений у шов зі стандартною інформацією для споживачів
Термін придатності
12 місяців з дати виготовлення
Зберігання
Слід зберігати у провітрюваному приміщенні в оригінальній упаковці при температурі нижче 25°С та відносній вологості повітря нижче 75%
Опис
Лососеве борошно виготовляється зі свіжого екологічно чистого лосося норвезького походження. Вся сировина, що використовуються у виробництві лососевого борошна класифікується, як матеріал 3 категорії згідно З регламентом ЄС (ЄС) № 1069/2009.

Рибне борошно застосовується для вигодовування риб та тварин в аквакультурі, сільському господарстві, розведенні норок та виробництві кормів для домашніх тварин по всьому світу. Не для жуйних тварин.
Застосування
Виготовлення кормів.
Хімічний склад
Показники
Типове значення
Білок
> 66%
Жир
< 17%
Зола
< 14%
Вода
< 10%
Суха речовина
%
90.0
87.3
96.2
Пакування
Молочна худоба
М'які поліпропіленові контейнери (біг-беги) нетто вагою до 700 кг або 1200 кг або за погодженням із замовником.

На упаковці є логотип виробника та ярлик, вставлений у шов зі стандартною інформацією для споживачів.
Термін придатності
12 місяців з дати виготовлення.
Зберігання
Слід зберігати у провітрюваному приміщенні в оригінальній упаковці при температурі нижче 25°С та відносній вологості повітря нижче 75%.
Кукурудзяний глютен є побічним продуктом виробництва кукурудзяного крохмалю (а іноді і етанолу) в процесі мокрого подрібнення. У процесі отримують такі основні продукти: кукурудзяний крохмаль, кукурудзяний жмих, кукурудзяний глютен, патока. Після очищення та видалення стороннього матеріалу зерно кукурудзи зазвичай замочують у воді з діоксидом сірки (SO2) протягом 24-40 годин при температурі 48-52 ° C. Роль діоксиду сірки полягає в ослабленні глутелінового матриксу шляхом розриву між- та внутрішньомолекулярних дисульфідних зв’язків. Замочування при температурі 45-55 °C сприяє розвитку молочнокислих бактерій, що виробляють молочну кислоту, знижуючи pH середовища і тим самим обмежуючи ріст більшості інших організмів. В кінці фази замочування зерна кукурудзи містять близько 45% води, виділивши близько 6,0-6,5% їх сухої речовини у вигляді розчинних речовин у воді і стають досить м’якими, що їх легко розірвати пальцями. Після замочування ядра кукурудзи грубо подрібнюють, щоб мікроби відокремили від ендосперму і використали для вилучення олії, яка зв’язується між молекулами, а зв’язки всередині молекули (між атомами) дають олію із зародків кукурудзи. Волога, що залишилася, конденсується у патоку. Ендосперм проходить подальші скринінги, які відокремлюють клітковину від глютену (білкова фракція) та суспензії крохмалю. Безволокнистий ендосперм центрифугують для відокремлення фракції крохмалю та глютену, що мають різну щільність, в результаті чого утворюється майже чистий крохмаль (99% крохмалю) та кукурудзяний глютен.
Примітка
Важливо зауважити, що кукурудзяний глютен не слід плутати з кукурудзяним жмихом, який містить близько 22% сирого протеїну, а не 65% як в кукурудзяному глютені, і в поживному відношенні абсолютно інший. Подібність назв цих продуктів на англійській мові випадково викликає плутанину, особливо в текстах, написаних не носіями англійської мови.
Кукурудзяний глютен – це багатий білком корм, що містить від 60 до 75% сирого білка. Він містить близько 15-20% залишкового крохмалю та обмежену кількість клітковини (сирої клітковини 1%), сирого жиру (3%) та мінералів (2%). Завдяки високому вмісту протеїну кукурудзяний глютен в основному використовується як потенційна альтернатива іншим білкам рослинного або тваринного походження. Однак, як і зерно кукурудзи, його амінокислотний профіль має низький вміст лізину (1,7% білка проти 6,3% для соєвого шроту та 7,5% для рибного борошна) та триптофану (0,5% проти 1,4% для соєвого шроту та 1,1% рибного борошна). Він також містить більше метіоніну (2,4%), ніж лізин, що призводить до незбалансованого профілю для багатьох видів худоби, хоча відносно хороший вміст метіоніну цінний для курей-несучок. Кукурудзяний глютен також є джерелом енергії завдяки високому валовому вмісту енергії (23,1 МДж / кг) та засвоюваності (понад 90% у жуйних та свиней). Обмеженням є його помірний смак у наземному скотарстві. Кукурудзяний глютен особливо багатий жовтими ксантофілами (від 200 до 500 мг / кг), які корисні для пігментації у птиці, де високоякісні кури та яйця цінуються споживачами.
Молочна худоба
Кукурудзяний глютен широко вивчався у молочних корів. У більшості випробувань кукурудзяний глютен окремо або в поєднанні з іншими джерелами білка давав подібні або кращі результати, ніж контрольні дієти. Поєднання екструдованої сої та кукурудзяного глютену як білкової добавки давали результати, подібні до результатів, отриманих лише з соєвим шротом для корів, що годують. У високопродуктивних корів Голштейна добавки з кукурудзяного глютену, що використовувались для підвищення рівня сирого білка на 1,1-1,5 процентного пункту в раціонах, мали дещо негативний ефект у ранній період лактації та, як правило, позитивний у період пізньої лактації, що свідчить про те, що лізин, можливо, був обмежений у ранній період лактації. У Бразилії у корів з обмеженим випасом на італійському райграсі добавка суміші 60:40 (22% сирого протеїну) кукурудзяного глютену та кукурудзи значно збільшила виробництво молока. В Ірані корови отримували добавку з кукурудзяного глютену, збільшуючи тим самим споживання білка в обхід, збільшували споживання СД, надої молока, вміст білка в молоці та показник стану тіла, одночасно зменшуючи втрати маси тіла. Однак згодовування комбінованих дистиляторів сушених зерен та кукурудзяного глютену пригнічує вироблення молочного білка у порівнянні з контрольною дієтою на основі сої, ймовірно, через менший вміст лізину в продуктах на основі кукурудзи порівняно з соєю.
Вівці
У овець, яких годували згідно з програмою білкових добавок в інші дні, кукурудзяний глютен був ефективним замінником соєвого шроту. Заміна суміші соєвого шроту та пшеничних висівок сумішшю кукурудзяного глютену та кукурудзяного жмиху не мала негативного впливу на очевидну засвоюваність поживних речовин, а також на азотний та енергетичний баланс овець.
Кози
Два випробування з молочними козами дали суперечливі результати. У Бразилії заміна до 50% білка соєвого шроту білком кукурудзяного глютену лінійно зменшила вироблення молочного жиру та трохи знизила надої молока у кіз. В Італії в ході дослідження порівнювали дієту з високим ступенем розкладання білка , засновану на загальних гранульованих змішаних раціонах, що містить соєвий шрот, соняшниковий шрот і сечовину, та дієту з низьким вмістом білка, що включає кукурудзяний глютен в гранулах. Молочні кози, яких годували кормом з додаванням кукурудзяного глютену, мали найвищі концентрації молочного жиру, білка та казеїну, не маючи значного впливу на інші компоненти молока та властивості сичугу. Було зроблено висновок, що зменшення білка, що розкладається в рубці, не впливає негативно на використання поживних речовин, а також на виробництво та склад молока у молочних кіз.
Вівці
У овець, яких годували згідно з програмою білкових добавок в інші дні, кукурудзяний глютен був ефективним замінником соєвого шроту. Заміна суміші соєвого шроту та пшеничних висівок сумішшю кукурудзяного глютену та кукурудзяного жмиху не мала негативного впливу на очевидну засвоюваність поживних речовин, а також на азотний та енергетичний баланс овець.
Свині
Кукурудзяний глютен є цінним кормом для свиней завдяки високому вмісту білка та енергії у поєднанні з низькою концентрацією харчових волокон. Чистий енергетичний вміст кукурудзяного глютену трохи нижчий, ніж у зерні кукурудзи, але набагато вищий (+ 40%), ніж у соєвого шроту. В Китаї виявлено, що вміст енергії, що піддається метаболізму, в кукурудзяному глютені різниться залежно від походження продукту, але не суттєво. Основним недоліком кукурудзяного глютена для годівлі свиней є дефіцит у лізині та триптофані, хоча це частково компенсується стандартизованою засвоюваністю амінокислот клубової кишки, які вищі для кукурудзяного глютену, ніж для кукурудзяного жмиху та соєвого шроту. Було можливо включити до 20 або 30% кукурудзяного глютену в раціонисвиней, що доробляють, без негативного впливу на показники росту, за умови, що раціони були доповнені синтетичними амінокислотами. Кукурудзяний глютен міг бути включений у раціон відлучення свиней до 13-15%, не перешкоджаючи роботі. Оскільки поглинання фосфору з кукурудзяним глютеном є низьким, додавання фітази рекомендується у раціонах для свиней на її основі.
Птиця
Кукурудзяний глютен може бути цінним кормом для птиці завдяки високому вмісту білка, високому вмісту пігменту (ксантофілу) та високому вмісту енергії (зазвичай більше 16 МДж / кг). Однак в його амінокислотному профілі не вистачає лізину, що робить його непридатним для м’яса птиці. Однак вміст метіоніну є відносно високим, набагато вищим, ніж у соєвому шроті, і відносно близьким до вмісту рибного борошна, що є бажаною ознакою для раціонального харчування. Висока концентрація ксантофілу в кукурудзяному глютені цінна на ринках, де яскраво-жовтий колір у яєчних жовтках, шкірі та жирових тканинах споживач пов’язує з гарним здоров’ям та високою якістю, але менше на ринках, які віддають перевагу білій курячій шкірі та світлому кольору жовтків. Отже, рівень включення кукурудзяного глютену в раціон птиці частково визначається ринковим попитом з точки зору забарвлення. При інтенсивному харчуванні домашньої птиці рівень включення кукурудзяного глютена зазвичай не перевищує 5-8%. Більш високі показники успішно перевірені в непромислових виробничих системах. У Бангладеші кукурудзяний глютен, що включає 10% у раціоні молодняку, дає бажанє інтенсивне забарвлення яєць. У Бразилії було показано, що у курей вільного вигулу (повільно зростаючий тип) оптимальна норма включення кукурудзяного глютена становила 10%, починаючи з фази росту (32-84 дні). В Індії, включення 9% кукурудзяного глютена до раціону призвело до задовільних результатів і вважалося економічним. Однак в Єгипті спроби годувати більш високим рівнем (20%) кукурудзяного глютена призвели до зниження споживання корму та збільшення маси тіла у бройлерів.
Кролики
Кукурудзяний глютен безпечно застосовувався у вирощуванні кроликів до 10-12% при збалансованому харчуванні. Однак використання кукурудзяного глютена в годуванні кроликів сильно обмежене через дефіцит лізину (який покриває тільки третину потреби в лізині), так і через майже повну відсутність клітковини. З цих причин у Європі кукурудзяний глютен рідко використовується при годівлі кроликів. Наявність мікотоксинів у кукурудзяному глютеніє особливо проблематично при годівлі кроликів, оскільки зареєстровані рівні фумонізину та зеараленону є шкідливими для розмноження кроликів.
Риба
Кукурудзяний глютен вважається хорошим і смачним джерелом білка для риби і використовується в годуванні риби в США з 1970-х років. Оскільки в ній мало лізину, рекомендується доповнювати дієти, багаті кукурудзяним глютеном, лізином або соєвим шротом.Кукурудзяний глютен є загальним компонентом раціону риби. Він використовується як дешевший замінник рибного борошна з 1990-х років, коли було продемонстровано, що суміші рослинних білків, що містять кукурудзяний глютен, можуть замінити до 66% рибного борошна без шкоди для продуктивності.
Головні показники
Одиниця виміру
Значення
Сер.
Мін.
Макс.
Суха речовина
%
90.0
87.3
96.2
Сирий протеїн
% Абс.сух.реч.
67.2
65.0
76.2
Сира клітковина
% Абс.сух.реч.
67.2
65.0
76.2
Вологість
% Абс.сух.реч.
67.2
65.0
76.2
Сирий жир
% Абс.сух.реч.
67.2
65.0
76.2
Лігнин
% Абс.сух.реч.
67.2
65.0
76.2
Сира зола
% Абс.сух.реч.
67.2
65.0
76.2
Крохмаль (поляр.)
% Абс.сух.реч.
67.2
65.0
76.2
Загальний. цукор
% Абс.сух.реч.
67.2
65.0
76.2
Валова енергія
% Абс.сух.реч.
67.2
65.0
76.2
Пакуємо у м’які поліпропіленові контейнери (біг-беги) масою нетто до 1000 кг або за погодженням із замовником.На упаковці є логотип виробника та ярлик, вставлений у шов зі стандартною інформацією для споживачів.
Термін придатності
12 місяців з дати виготовлення.
Зберігання
Слід зберігати у провітрюваному приміщенні в оригінальній упаковці при температурі нижче 25 ° С та відносній вологості повітря нижче 75%.
Продукція
Тваринництво та аквакультури
Олії та жири
Крохмалі
Хімічні сполуки
Про нас
Контакти
Договір оферти
Політика конфіденційності
Договір оферти
Політика конфіденційності